Секс утрьох - що потрібно знати до ...

секс утрьохНещодавно на одному з форумів мені попалася делікатна тема «Він хоче сексу втрьох». І я замислилася, з якої такої причини одному з партнерів необхідно урізноманітнити інтимне життя настільки, що він готовий впустити в своє ліжко третього людини? І якщо йому недостатньо одного партнера, то чи можна назвати ці відносини справжніми?

Відомо, що таємне бажання багатьох чоловіків і деякого числа жінок - секс утрьох. Ось тільки мрії і реальність - різні речі. Погоджуватися чи ні на секс утрьох - особиста справа кожного, але дізнатися кілька правил щодо такої сексуальної авантюри буде корисно всім.

Секс утрьох - якщо сильно хочеться, то можна

секс утрьохЗовсім недавно - всього кілька десятків років тому - не те, що робити, а навіть думати про подібне було чимось збоченим і ганебним. Щоб перевірити це, досить запитати про секс утрьох свою маму чи бабусю.

Однак в давнину це заняття було прийнятним. Наприклад, у китайських імператорів дві жінки і чоловік вважалися традиційним союзом.

А що говорити про сучасність, коли заборони практично стерті. Втілення такого роду фантазій в життя дасть привід для заздрості, але ніяк не для засудження.

Відео: Перший секс для хлопця: Правда і Міфи

Визначтеся, що для вашої пари означає «секс утрьох»

Іноді люди, які довго живуть разом, бажають урізноманітнити своє сексуальне життя. Він тобі запропонував секс утрьох? Мабуть, для нього це лише більш розкріпачена форма еротичної гри, ніж зазвичай. Але що думаєш ти? Подобається ідея сексу втрьох - погоджуйся. Якщо ж ти вважаєш це зрадою або чимось ганебним, то не будеш згоджуватися і скажи про це. Люблячий чоловік зрозуміє і прийме твою думку.

Відео: невинність і ВСЕ ПРО ПЕРШОМУ СЕКСЕ / VIRGINITY AND EVERYTHING ABOUT FIRST SEX

Секс утрьох: кого буде двоє?
секс утрьохОтже, ви зважилися на авантюру. Питання: якої статі буде третій? Швидше за все, до єдиного знаменника ви не прийдете, адже він буде за двох жінок, а ти - за двох чоловіків! Відомо, що після розбору того, хто буде третім учасником сексу втрьох - чоловік чи жінка, сильна половина відмовляється від цієї затії взагалі. Це рішення повинно бути тільки твоє!

Відео: 4 основних помилки хлопців в сексі!

Припустимо, він погоджується на другого чоловіка у вашому ліжку. Чи готова ти до такого роду експериментів? Це потрібно вирішити для себе! Чи хочеш ти подібного різноманітності потрібно визначитися до заходу, тому що потім вже дороги назад не буде.

Обговоріть всі деталі сексу втрьох

Якщо у вас вперше передбачається секс утрьох, то обговорюйте кожну дрібницю. Визначте місце, конкретної людини та інші аспекти втілення вашої фантазії. Навряд чи вам сподобається ідея привести третього додому. Кращим місцем буде готель або готель.

Готуйтеся до наслідків такого сексу заздалегідьДосить часто такі експерименти, як секс утрьох, стають приводом до розставання пари. Навіть коли все навколо вас твердять, що секс утрьох - супер, цілком може бути, що ваші відносини це зруйнує назавжди.
Чи не кличте в ліжко свою кращу подругу або свого кращого друга НІКОЛИ !!!

Відео: Як підготуватися до першого сексу

«Дружнього сексу» втрьох не буває за визначенням, адже секс - залишається сексом, а дружба - дружбою.Ці поняття неможливо пов`язати. Якщо третій буде вам дуже добре знайомий, то розслабитися не вийде, а ось приревнував або зіпсувати затію вийде відмінно.

Секс утрьох повинен бути безпечним

секс утрьохЦе правило актуально і для звичайного життя, а для подібних авантюр - і поготів, адже третій партнер буде вам мало знаком, а значить захистити себе і свою половинку просто необхідно.

У нетверезому вигляді займатися сексом втрьох - не найкраща ідея! Для розслаблення допустимо випити кожному келих вина, але це можливо лише після остаточно прийнятого усвідомленого рішення.

Секс утрьох повинен бути в радість!

Це головне! Причому незалежно від кількості партнерів, які беруть участь в сексі. У відносинах дуже важливо, щоб було взаємна повага. Але пропозиція такого експерименту вже ставить під питання цей факт.

Звичайно ж, в будь-яких правилах можуть бути винятки. Зустрічається чимало випадків, коли різноманітність інтимного життя йде на користь відносинам. Однак, бажаючи отримати задоволення від сексу втрьох, пам`ятайте про почуття партнера, поважайте його думку, прагнете зробити добре обом. Зауважте, не трьом, а обом, адже пара тому і пара, що в ній беруть участь двоє.

Текст - Анна Серебрякова

Поділися в соц мережах: