Вихідні для двох і багато пристрасного сексу

Коли ви останній раз займалися сексом? А пристрасним сексом? Чи ви не пам`ятаєте ?! Так не піде. Пора влаштувати уїк-енд пристрасті прямо в ці вихідні!

Змист

Відео: Музика для сексу

Що таке пристрасний секс?

Пристрасть може спалахнути незалежно від зовнішніх обставин і обставин, а може бути спланованою. Для подружніх пар дуже важливо планувати секс (заготовити один одному якийсь "сюрприз") Щоб відносини не стали звичними.

Нікому, мабуть, не потрібно пояснювати, наскільки важливу роль відіграє секс в подружніх стосунках. Але погодьтеся, складно займатися пристрасним сексом і реалізовувати еротичні фантазії, коли ми повертаємося ввечері з роботи, ледь тримаючись на ногах.

Ніде правди діти, всі ми хотіли б частіше мати пристрасний секс зі своїм чоловіком. Що ж заважає? Час і втому? Дурниці! Пора зробити собі і чоловікові подарунок-влаштувати романтичні вихідні тільки для двох!

При цьому не потрібно нікуди виїжджати. Досить буде потурбуватися про відповідній обстановці будинку. Попросіть кого-небудь з близьких забрати до себе дітей, не плануйте також ніяких виходів з будинку і візитів до вас.

Нехай ці вихідні будуть тільки для вас. З домашніми справами розправтеся на тижні. Сплануйте все так, нібито ви повинні відправитися в подорож.

З чого починається пристрасний секс?
Перш ніж настане субота і почнеться уїк-енд пристрасного сексу, обговоріть, чим би ви хотіли зайнятися. Мається на увазі не ретельне планування часу, а визначення очікувань. Якщо ви цього не зробите, все може закінчитися спільним ледачим лежанням перед телевізором. Але ж романтика і пристрасть зовсім не в цьому!

Може, чоловік хоче, щоб ви наділи для нього еротична білизна і панчохи. А ви мрієте, щоб ваш коханий приготував розслаблюючу ванну з пелюстками троянд.

Якщо ви не знаєте, як сказати про все це прямо, «підігрійте» обстановку гарячими CMC один одному або маленькими записочками, залишеними на видних місцях. Не потрібно соромитися, іноді свої бажання простіше висловити на папері, ніж сказати словами.

Напишіть йому: «Зроби мені, будь ласка, особливий масаж» або «Я не проти зайнятися любов`ю на столі». Ви обоє будете з нетерпінням чекати цих вихідних!

Пристрасний секс - це спонтанний секс?Справа не в тому, щоб ці два дні бездумно виконувати завдання одне одного, написані на папірці. Скоріше, мова йде про спонтанність та грі. Тому не переборщіть.

Суботнього ранку не поспішайте покинути ліжко, як зазвичай, щоб піти готувати сніданок. Адже це не обов`язково. Лежите, притулившись один до одного. Набирайтеся сил на майбутній день. А може бути, ранковий секс? Він набагато краще ранкової кави ... І тільки потім смачний сніданок у ліжко. Хто готує? Приготуйте разом.

Важливо, щоб ви були поруч незалежно від того, що саме ви робите. Цими вихідними повинні дати вам можливість знову подивитися один на одного як чоловік і жінка.Поснідавши, можна встати з ліжка і одягнутися ... Але, втім, навіщо? Адже через хвилину ви знову будете роздягатися. Накиньте повітряний пеньюар або короткий шовковий халатик. Бажання в його очах, безсумнівно, порушить і вас.

Пристрасний секс - це галасливий секс!

Більшість людей займаються любов`ю в місіонерській позі під ковдрою, так як бояться, що діти їх почують або зовсім застукають зненацька. Скористайтеся тим, що в ці вихідні дітей вдома не буде!

Займайтеся пристрасним сексом в позі «вершниці» - Це дозволить вам контролювати глибину проникнення і наступ оргазму. Або спробуйте що-небудь новеньке. Наприклад, любовний «стільчик». Нехай ваш партнер ляже на спину і підніме ноги.

Встаньте над ним, ноги на ширині плечей. Сідайте на партнера так, щоб ноги опинилися у вас під пахвами. Рухайтеся вниз і вгору, ніби ви качаєте на стільці. Якщо буде приємно, не стримуйте емоцій - сьогодні не потрібно мовчати. Забудьте про всі умовності і обмеження - стогніть, кричите, дайте волю своїй пристрасті. Чи не сковуйте себе нічим.

А ще - покиньте нарешті спальню. Пора випробувати на міцність обідній стіл або затишно влаштуватися вдвох у ванній. Квартира - ідеальний полігон для любовних маневрів.

Дотики - наше все!

Даруйте один одному ласкаві, ніжні дотики, навіть коли просто дивіться телевізор. Уткніться носом в його плече, погладьте руку, ніжно поцілуйте в шию. А можна застати його зненацька, наприклад, ущипнувши за попу або «випадково» доторкнувшись до його інтимних місць. Це заведе обох!

Відео: Оральний Жорсткий секс

Еротичні підказки для пристрасного сексу

  • Спільне приготування їжі дійсно може підігріти обстановку. Приготуйте разом, наприклад, десерт. Спочатку годуєте один одного, потім угощайтесь десертом прямо з ваших оголених тіл.
  • Прийміть ванну разом. Додайте в воду збудливу ароматичне масло іланг-ілангу. Спочатку зробіть йому ніжний масаж спини, а він нехай зробить вам розслабляючий масаж шиї. А потім, у ванній займіться пристрасним сексом!
  • Вам подобається адреналін? Тоді, може, зайнятися пристрасним сексом в ліфті або в роздягальні магазину? Такий секс буває дуже пристрасним - збуджує вже сама думка, що хтось вас може застати зненацька.
  • Хочете, щоб партнер згорав від пристрасті і бажання? Станцюйте для нього стриптиз. Не обов`язково знати професійні руху. Досить красивого нижньої білизни і ваблять жестів ... Він буде без розуму від вас!
Поділися в соц мережах: