Як зрозуміти чоловіка - головні правила

як зрозуміти чоловікаБагато жінок погодяться, що часом буває дуже складно зрозуміти чоловіка. Він може нічого не говорити і не висловлювати своїх почуттів, і при цьому нічого не питає. Дивно, як часом важко навіть люблячим людям розуміти один одного.

Змист

Чим довше чоловік і жінка знаходяться разом, тим більше виникає між ними розбіжностей, які можуть спричинити скандали і сварки. Здавалося б: можна було б вивчити один одного за стільки часу, але повне прийняття один одного - це швидше виняток.

Іноді жінки йдуть на жертву через велику любов і підлаштовуються під чоловіка, граючи роль доброї жінки. Але в цьому випадку пригнічені протести і бажання все одно знайдуть вихід назовні. Основною причиною всіх скандалів і розбіжностей між жінкою і чоловіком є нерозуміння.

Прості правила - як зрозуміти чоловіка

Для того щоб зрозуміти чоловіка, потрібно в першу чергу навчитися правильно розмовляти з ним. Адже можна довго говорити про те, що чоловік не показує своїх емоцій так само яскраво як жінка, про те, що півкулі мозку чоловіків працюють по-іншому, про їхнє виховання відрізняється від жіночого. Але це не найважливіше.

Насправді набагато важливіше жінці навчитися розмовляти з чоловіком на одній мові.
Жінки часто хочуть від чоловіків того, що вони не можуть їм дати не, тому що не хочуть, а тому що просто не розуміють, чого від них хоче жінка.

Відео: Серйозні стосунки # 48 Основні правила успішних відносин з чоловіком

як зрозуміти чоловікаЩоб зрозуміти чоловіка важливо навчитися доносити до чоловіка свої думки і бажання. А для цього потрібно підучити мову чоловіків.По-перше, необхідно навчитися чітко формулювати тему розмови. Надуті щоки і закочені очі, питання - «які у нас все-таки відносини» чоловікам незрозумілі і лякають їх. Тому вони не знають як реагувати і що буде далі.

Замість цього потрібно просто сказати прямо про те чого ти хочеш і для чого.

  • Наприклад, скажи, що ти хочеш, щоб він цілував тебе при зустрічі, адже так ти будеш відчувати себе потрібною і коханою. Або скажи, що тобі хочеться, щоб він телефонував, щоб ти не хвилювалася.
  • По-друге, під час розмов не намагайся зачепити чоловіче самолюбство. Не можна порівнювати його з іншими чоловіками, інакше він закриється, і конструктивної розмови не вийде.
  • По-третє, кожен розмова повинна закінчуватися якимись конкретними висновками. Адже все довгі емоційні вступу не матимуть сенсу, якщо не буде ясний результат. Тому, закінчивши минулого, обов`язково зроби висновок.


І не варто дивуватися, якщо чоловік все зрозуміє, але відповість однією фразою, адже все роздуми у нього протікають в голові, а не вимовляються вголос.

Як зрозуміти чоловіка - психологічні особливості чоловіків

як зрозуміти чоловікаЧоловіки відрізняються від жінок не тільки фізіологічно, а й інтелектуально, емоційно і звичайно, психологічно. Чомусь про це знають всі, але мало хто згадує під час побутових проблем. А адже в більшості випадків це може допомогти уникнути образ і сварок. Зрозуміти чоловіка буде простіше, якщо ви засвоїте відмінності чоловіків від жінок.

Відео: Як зрозуміти подобаєтеся Ви чоловікові

  • Чоловіки від природи завойовники, тому в них сильний дух боротьби. Вони наполегливіше і наполегливіше жінок, вони люблять відстоювати свою думку і завойовувати увагу. Жінки ж більше схильні до компромісу, і їм бажано не забувати про це і проявляти свою жіночу натуру у важких ситуаціях.
  • Якщо жінка говорить, не думаючи, то чоловік діє, не подумавши. Адже ви знаєте, що ви можете бовкнути зайвого про ваших особистих відносинах. Тому не ображайтеся на чоловіків, які можуть зробити що-небудь не подумавши, як і ви. як зрозуміти чоловіка
  • Часто жінки не розуміють, що для чоловіків їх зовнішність не найголовніше, і лають чоловіків, що він прийшов в гості в несмачну светрі. Для чоловіка в одязі головне відчувати себе комфортно, відповідно до ситуації.
  • Багато жінок прирівнюють погляд чоловіка на красиву дівчину до зради. Звичайно, це не так. У чоловіків дуже розвинене і еротізірованного зір, це і пояснює їх мимовільне порушення, яке викликає жіноча фігура, макіяж, одяг. Але ж естетичну насолоду ніяк не означає, що він кине все і побіжить слідом за одною.

Жінкам варто навчитися сприймати чоловіків адекватно, не дратуватися і не ображатися. Це явище можна порівняти з вашими очима, що горять при вигляді красивого сукні.

Найголовніше у відносинах з чоловіком не забувайте, що тільки мова любові та поваги допоможе вам об`єднатися з чоловіком і гармонійно доповнювати один одного. І тоді вам буде простіше зрозуміти один одного!

Текст - nusha

Поділися в соц мережах: