До чого сниться стрілянина?

Відео: До чого сниться Стрільба (Сонник, Тлумачення снів)

k-chemu-snitsya-strelba

До чого сниться стрілянина по сонником Міллера

Відео: Тлумачення снів: Стрільба. Сонник. До чого сниться Стрільба

В сонник Міллера йдеться про те, що сон, в якому ви бачите стрілянину, є зовсім несприятливим. Якщо уві сні ви спостерігаєте перестрілку двох і більше осіб, що незабаром вас чекає низка неприємностей, з якими буде нелегко впоратися. Якщо ж у уві сні ви чуєте лише звуки стрілянини, вам слід підготуватися до підкрався до вас невдач. Дуже скоро вони вас наздоженуть, тому ви повинні підготуватися до їх зустрічі. Вам необхідно бути обачним на кожному кроці, щоб нещастя не застало вас зненацька. Якщо дівчина бачить стрілянину уві сні, наяву у неї можуть виникнути проблеми з хлопцем або чоловіком. Справа може закінчиться розривом або розлученням. Бачити уві сні стрілянину віщує наяву непорозуміння між колегами по роботі в майбутньому. Бачити уві сні стріляючого людини, означає, що вам пора набратися сил і енергії, щоб домогтися поставленої мети. Ви повинні перестати проявляти егоїзм, інакше вас будуть чекати негаразди в особистому житті.

Стрільба - сонник Ванги

За сонником Ванги побачити уві сні кілька стріляючих людей, або одного стріляючого людини означає, що скоро людей наздожене суворий голод, а також є ймовірність вимирання великих мас людей. Також бачити уві сні стрілянину по сонником Ванги означає наступ найважчих часів в сімейному житті. Якщо уві сні ви бачите себе учасником військових дій, що стріляє в супротивника, скоро вас і ваших рідних наздожене біда. Якщо ж уві сні ви потрапите під обстріл, вас чекають дуже серйозні неприємності, які будуть супроводжувати вам і вашим близьким людям.

До чого сниться стрілянина по сонником Денізза Ліна
чути стрілянину уві сні, означає, що скоро ви станете ще більш вразливим і вас легко можна буде добити. Вороги очікують від вас втрату залишилася сили, щоб до кінця нашкодити вам.

Що значить стрілянина - сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити уві сні безладну стрілянину, значить, слід очікувати різні конфлікти між вами і вашими ворогами.

До чого приснилася стрілянина по сонником ФрейдаЯкщо уві сні ви стріляєте з лука, або з вогнепальної зброї, найближчим часом очікуйте звершення статевого акту з партнером. Якщо ж у вашому сні стороння людина стріляє в тварин або птахів, цей сон передбачає швидше позбуватися від комплексів, пов`язаних з неповноцінністю вашої статевої системи.

Сонник - стріляти уві сні. До чого сниться я стріляв або стріляла?

Якщо уві сні ви бачите себе, що стріляє в когось, означає, що скоро вас хтось досить сильно образить, або звинуватить у всіх проблемах. Якщо ж ви бачите себе стріляє в когось, але ніяк не потрапляєте в ціль, це означає, що вас чекають серйозні розчарування в справах. Вам краще бути заздалегідь підготовленим до таких життєвих ситуацій.

До чого сниться в мене стріляють?

Відео: До чого сниться Тікати (Сонник, Тлумачення снів)

Якщо ви бачите себе пораненим під час обстрілу, наяву чекайте образ від самого близької людини, якій ви дуже довіряєте. Якщо ж ви бачите себе вбитим, в результаті перестрілки, наяву ви насолодитеся любовними пригодами і закохаєтесь з неймовірною силою і натхненням.

Поділися в соц мережах: