До чого сниться ананас

Відео: До чого сниться Ананас (Сонник, Тлумачення снів)

Змист

k-chemu-snitsya-ananasАнанас - соковитий, смачний і незвичайний фрукт. Навіть зовні він виглядає «багато», розкішно. Тому більшістю сонників вважається, що бачити ананас уві сні - це сприятливий знак. Він означає отримання прибутку, якесь приємне диво, може служити передвісником приїзду довгоочікуваних гостей.

До чого сниться ананас по сімейному сонником

Відео: До чого сниться Ананас. сонник Міллера

Побачити уві сні цей фрукт віщує, що всі обставини складуться на вашу користь! Всі конфлікти в родині вляжуться і будуть дозволені, а сварки підуть з дому.

Ананас - тлумачення за сонником Міллера

Сон, пов`язаний з вирощування, купівлею, вживанням в їжу плодів ананаса, віщує великий успіх у всіх починаннях. Особливо добре бачити, як ви подаєте до столу і їсте ананаси.

Відео: Тлумачення снів: Ананас. Сонник. До чого сниться Ананас

Але, якщо в процесі збору або підготовки, вийшло так, що ви поранили руку про шипи на листках ананаса, тоді значення сну змінюється. Сон буде означати, що справа, яка мала принести успіх і радість не здійснитися і в кінці доведеться випробувати розчарування.

Ананас уві сні по езотеричного сонником
Якщо ви тримаєте в руках плід ананаса, це означає, що плануєте когось обдурити. Їсте ананас - обманом отримаєте заслуги, які вам не належать.

До чого сниться ананас - тлумачення за сонником Хассе

Куштувати часточки ананаса - значить виявитися незабаром на святі.

Але Хассе попереджає, що сон може виявитися нічого не значущим, в залежності від фази місяця, коли він сниться.

Сонник ананас - тлумачення по Фрейду

Відео: До чого сниться АНАНАС? Сонник Міллера. Безкоштовне тлумачення снів онлайн

Ананас в цьому тлумаченні визначаться, як знак шику і пристрасті до задоволень. Тому дивитися уві сні на цей фрукт означає, що ви не готові щось давати партнеру, зате самі із задоволенням насолоджуєтеся сексуальними втіхами. Якщо у вас немає тривалих зв`язків з протилежною статтю і ви бачите в цьому проблему, ананас уві сні, як раз, і підказує, що потрібно вчитися робити приємне не тільки собі, а й своєму партнерові. Цим ви дозволите свої проблеми в інтимній сфері.Сон, під час якого ви швидко обриває ананас разом з листям, показує, що ви не вмієте і не хочете продовжувати задоволення, вам звичніше все брати «відразу і зараз», іноді під впливом лише інстинктів.

Тлумачення за сонником Білого Мага

Якщо ви п`єте ананасовий сік, то це пророкує вам проблеми зі здоров`ям. Краще відразу попередити це і звернути увагу на самопочуття. А, якщо є можливість, оптимальним буде відправитися на відпочинок. Купувати плоди з ринкових лотків - значить ви не вимагає багато чого людина, вам цілком вистачає того, що надає життя.

До чого приснився ананас по дитячому сонником

Бачити уві сні ананас для дитини передбачає отримання подарунків.

Тлумачення за сонником 21 століття - ананас уві сні

В цілому, згідно з цим сонником, ананас уособлює собою радість. Бачити його уві сні, показує, що справи будуть йти сприятливо, можливо, незабаром ви зустрінете могутнього покровителя. Купувати - вас чекає попереду багато романтики. Є ананас означає отримання премії або підвищення по службі.

До чого ще сниться ананас

  • Ви готуєте і їсте варення з ананаса, то значить, що скоро ви отримаєте гарні вести.
  • Якщо ріжете ананас на тонкі часточки, хочете його спробувати, але це ніяк не виходить, значить наяву вам доведеться випробувати досаду.
  • Стиглий, смачний ананас уві сні говорить про удачу.
  • А ось якщо ананас кислий - це значить, що птах щастя тільки махне хвостом в вашу сторону, але зловити її не вийде.
  • Горький, терпкий рот смак ананаса пророкує, що плани не збудуться, занадто багато проблем стане на шляху.
  • Варити джем з ананаса - ви зумієте пройти через всі неприємності, якщо будете наполегливі.
  • Дивитися на те, як чужа людина їсть фрукт говорить про те, що незабаром ви познайомитеся з людиною, який надалі змусить сильно розчаруватися.

Поділися в соц мережах: