Скільки потрібно сексу? Мало сексу - це скільки?

Відео: СКІЛЬКИ РАЗ в тиждень потрібно ЗАЙМАТИСЯ сексом? 18+

Скільки разів на тиждень ви займаєтеся сексом? А в місяць? Ну а в рік? Якщо у вас все під найсуворішим контролем, а в календарі ці дні хрестиком відзначені, можливо, ви не раз задавалися питанням, що є норма, а що - її порушення. Спробуємо з`ясувати.

При всій очевидній безглуздості це питання надзвичайно популярний на жіночих форумах. Тема регулярності інтимного життя ставить в безвихідь навіть самих розкутих і досвідчених.

Зізнатися, що всього один раз, та й той не щотижня - якось неспортивно. Сказати: три рази на добу - візьмуть за браваду. А якщо до того ж в глибині душі ви вважаєте, що сексу у вашому житті замало (або занадто багато - так-так, буває і таке!), То питання «скільки» стає зовсім не простою.

Як часто потрібно займатися сексом? А вам мало сексу?

Теоретично всі ми розуміємо, що норма в сексі - поняття надто індивідуальне, щоб співвідноситися з будь-якими правилами і шаблонами. Однак на ділі все навпаки ...

Хто виступає з ініціативою: ви чи він? Наскільки різноманітно це відбувається? І нарешті, як часто трапляється? Про це замислюються і жінки, і чоловіки. Оскільки все йде «за планом» далеко не завжди, багато хто починає сумніватися: «Чи всі в порядку зі мною і з коханим?»

Якщо такого роду занепокоєння долає і вас, прислухайтеся до думки сексологів, які стверджують, що норма в сексі - перш за все те, що влаштовує обох партнерів.

Мало сексу ... і вік

ВВАЖАЄТЬСЯ, ЩО ІНТЕНСИВНІСТЬ СТАТЕВОЇ ЖИТТЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВІКУ.

Як саме? Заповітні цифри неважко відшукати на сайтах компаній, які торгують «чарівними зіллям» для підвищення потенції. Можна запам`ятати, а краще записати, щоб було з-за чого комплексувати, розставляючи позначки в календарі.

У 20-25 років 4 рази на тиждень-

в 25-30 років - три;

в 30-40 - два,

після 45 - хоча б один.

Що робити тим, хто вважає, що цього мало? А тим, хто вважає, що цього багато?

МАЛО СЕКСУ: НАСПРАВДІ

Напевно і у вас траплялися періоди, коли хвилювало все що завгодно, тільки не секс. І ваш чоловік був поруч, ходив по квартирі, вечеря готував по новомодному рецептом, потім навіть посуд помив, та ще й загравав. А вам не до того - і все!

Щось подібне іноді відбувається і з ним. І справа не в трьох з половиною кілограми, які ви набрали за зиму, не в складці на животі і вже точно не в тому, що ви рідко робите йому компліменти.

Може бути, останнім часом на нього став поглядати начальник? Або його не притягнули до участі в перспективному проекті? Або навалився криза середнього віку (приблизно з 25 до 50 з чоловіками це трапляється мало не щороку), сезонна хандра і звична туга невизнаного генія? Який вже тут секс!

ЯК ВЧИНИТИ

Тільки не здумайте сідати навпроти і допитуватися: «Що у тебе, власне, знову сталося?» Або зображати добру матусю і давати цінні поради.

Краще заведіть розмову здалеку. Наприклад, про те, що вам теж іноді хочеться кинути все і завербуватися в якусь експедицію: шукати по курганах черепки і рятувати какаду на Ямайці. Досить імовірно, що це якраз та тема, яку він обговорює до третьої години ночі з невідомими друзями в мережі. Навчіться розділяти його почуття. Дайте зрозуміти, що ви не тільки дружина, господиня і сексуальна партнерка, але і його вірний і добрий друг. Все ж запорука гарного сексу такт і взаєморозуміння.

Мало сексу ... і нудьга
ВВАЖАЄТЬСЯ, ЩО нудьги НЕ МІСЦЕ В подружній спальні!

Але якщо в самий рішучий момент ви не відчуваєте нічого, крім уколу совісті, що до сих пір так і не зібралися побілити стелю (ну а він гадає, чи отримає квартальну премію), значить, пора вживати екстрених заходів.

Вечеря при свічках, сексуальну білизну ... Але якщо і це не працює, тоді вже задумайтеся про кардинальну зміну іміджу.

МАЛО СЕКСУ: НАСПРАВДІ

Сексуальна нудьга частіше вражає тих, хто занадто близький друг до друга. Мій дім моя фортеця. У ній лад та спокій, а все, що за межами, не має особливого значення. Подібний спосіб життя призводить до взаємозалежності, наслідком якої стає втрата сексуального інтересу.

Рівні і передбачувані відносини виключають емоційність, новизну і драйв.

ЯК ВЧИНИТИ

Відео: 8 ознак того, що жінці не вистачає сексу. Як визначити і зрозуміти, що дівчина хоче сексу?

Секс потребує підживлення інтересом постійно: якщо вам не нудно разом готувати вечерю, кататися на роликах і ходити в кіно, то і нудьга в ліжку не загрожує.

Тому не варто прив`язувати до себе улюбленого, створюючи ілюзію ідеальної родини: завжди разом, завжди поруч. Нехай у нього будуть свої захоплення, у вас - свої. Але є і ще один секрет. Сексологи вважають, що для загострення згасаючого інтересу буває корисно зайнятися чимось сексуальним, але не сексом. Масаж, двозначні sms-ки, може, навіть відвідування стриптиз-клубів.

Мало сексу ... і тривалість

ВВАЖАЄТЬСЯ, ЩО НОРМАЛЬНИЙ СТАТЕВОЇ АКТ ТРИВАЄ НЕ МЕНШЕ ТРЬОХ ХВИЛИН.Через чверть години чоловік повинен бути готовий до продовження банкету. Інакше або він нікчемний коханець, або ви його не надихаєте.

МАЛО СЕКСУ: НАСПРАВДІ

Порушення статевої функції, пов`язані з втомою, психологічним дискомфортом, стресом і масою інших речей час від часу трапляються з усіма чоловіками. І тут багато що залежить від такту і терпіння партнерки. Наполягати, відпускати гостроти і вже тим більше ображатися або накидатися з докорами - така політика лише погіршить становище. А в кінцевому підсумку призведе до того, що тимчасові проблеми стануть постійними. По крайней мере, в вашому випадку.

ЯК ВЧИНИТИ

Не варто думати, що якщо сьогодні він виявився не на висоті, тепер так буде завжди. Просто не акцентуйте на цьому увагу.

Мало сексу ... і ініціатива

ВВАЖАЄТЬСЯ, ЩО ІНІЦІАТИВУ В СЕКСЕ ПОВИНЕН ПРОЯВЛЯТИ ОН.

В іншому випадку вам доведеться добиватися його уваги ...

МАЛО СЕКСУ: НАСПРАВДІ

Психоаналітики вважають, що причина нашої сексуальної скутості, а до цієї категорії відноситься і страх проявляти ініціативу, криється в підсвідомому переконанні, що ми не заслуговуємо задоволень.ЯК ВЧИНИТИ

Хочете з`ясувати, чому себе караєте? Звертайтеся, можемо поділитися парою телефонів модних аналітиків. Не зараз?! Тоді забудьте про те, хто запропонував, а хто погодився. Це не важливо!

Мало сексу ... і оргазм

ВВАЖАЄТЬСЯ, ЩО бурхливий оргазм - ЄДИНИЙ МОЖЛИВИЙ ФІНАЛ УДАЧНОГО СЕКСУАЛЬНОГО КОНТАКТУ.

МАЛО СЕКСУ: НАСПРАВДІ

Уявлення про те, що оргазм завжди протікає бурхливо і шумно, - ще одне широко поширена помилка, що породжується, ймовірно, авторами порнофільмів. У біологічному відношенні це найкоротша фаза сексуальної реакції, яка протікає дуже по-різному. Не тільки у різних людей, але і у однієї людини в різний час. Відмінності залежать від безлічі факторів: фізичного стану, настрою, біоритмів, відносини партнерів один до одного.

ЯК ВЧИНИТИ

Запам`ятати, що секс - не просто засіб для досягнення оргазму, але і приємний процес сам по собі. Розслабтеся і отримуйте задоволення.

Мало сексу ... - це скільки? Не варто думати, що .

1. Секс повинен бути не рідше, ніж три-чотири рази на тиждень. Тільки в перший рік спільного життя молоді пари днями і ночами не вилазять з ліжка. Насправді такий графік - швидше виняток, ніж правило. Іноді й справді хочеться на ніч книжку почитати.

2. Хороший секс неможливий без романтики. Насправді пристрасть може спалахнути в найнесподіваніший момент. І спонтанний секс приносить більшу насолоду, ніж ретельно зрежисований акт любові.

3. Місіонерська позиція - ознака загасання відносин. Більше 50% жінок зізнаються, що саме ця поза допомагає їм швидше досягти оргазму.

4. У ліжку цим займаються тільки зануди. Далеко не всім подобається збивати стегнами склянки і офісні папки або падати, послизнувшись в душовій кабіні. Вам затишніше на подружньому ложі? І чудово!

5. Порушенню сприяють панчохи, туфлі на шпильці, шкіряні бюстгальтери та інша атрибутика. Не виключено, що ваш улюблений збуджується від спортивного білизни і відсутності макіяжу. Як і багато чоловіків.

Мало сексу ... причини

У вас мало сексу, якщо ви часто лаєтеся.

У вас мало сексу, якщо ваше життя насичена іншими цікавими подіями.

У вас мало сексу, якщо у вашій спальні (і тим більше ліжку) частенько бувають ноутбуки, телефони та інша техніка ...

У вас мало сексу, якщо ви приймаєте оральні контрацептиви та інші средсво контрацепції, які знижують статевий потяг.

У вас мало сексу, якщо вам не подобається власне тіло.

У вас мало сексу, якщо ви не пам`ятаєте коли ви їм займалися в останній раз.

У вас мало сексу, якщо вас "засмучують" закохані парочки.

У вас мало сексу, якщо ви бачите в своєму партнері тільки родича.

Поділися в соц мережах: