Довгий чи короткий член - це не проблема для сексу!

Як отримати задоволення, якщо член вашого партнера вам здається занадто довгим або занадто коротким? Важливий не розмір, а ... вміння! І безумовно, спрага експериментів.

Якщо любов не приносить того задоволення, про який ви мрієте, спробуйте спеціальні пози, які допоможуть зробити приємність!

Багато чоловіків щиро вважають, що хороший коханець повинен бути щедро обдарований природою і мати довгий член. Ті ж, у кого він довгий, мріють про стандартні розміри члена.

Відео: Товстий член рве вхід у піхву

І навіть не віддають собі звіту в тому, як вони сильно помиляються. Звичайно ж, існують певні норми, однак більшість чоловіків в них укладаються і якщо і переживають щодо розміру, то швидше за все марно.

Нормальна довжина члена - довгий чи короткий?

При цьому потрібно розуміти, що довжина члена індивідуальна.

На думку фахівців, нормальна довжина члена в спокійному стані у дорослих чоловіків коливається між 7 і 11 см, а середня довжина становить 9 см. При ерекції довжина фалоса становить від 12 до 22 см, середня довжина - 16 см, діаметр близько 3 см.

Важлива не довжина члена, а вміння
Але сексологи переконані, що важливі не сантиметри, а навички та вміння. Багато що залежить і від психологічного настрою вашого партнера. Якщо він сам вважає, що його пеніс занадто маленький або занадто великий, цими думками він тільки розвиває у себе комплекси. Чоловік з такими установками не вірить в свої здібності, надто самокритичний і при цьому егоїстичний. І звичайно ж, ніколи не зізнається в своїх комплексах. Замість того щоб обговорити цю тему з вами, він мовчки страждає.

У такій ситуації важливо, як себе ведете ви. Переконайте його, що для вас важливий він сам і тільки потім його торкання, ласки, поцілунки. Що з ним ви відчуваєте себе бажаною, що повністю йому довіряєте. А ще скажіть, що найсильніше вас збуджує ... його впевненість в собі! Говоріть йому компліменти. Чоловіки їх люблять не менше, аніж жінки.

Якщо ж ви відчуваєте дискомфорт і незадоволеність під час статевого акту (вважаєте, що у вашого партеру занадто довгий або занадто короткий член), якщо відчуття занадто слабкі або, навпаки, занадто сильні, запропонуйте партнеру спробувати одну зі спеціальних позицій. Ви будете здивовані, як багато залежить від дрібниць, наприклад від розташування ніг. У пошуках нових відчуттів вам буде цікаво разом робити відкриття. Почніть експериментувати вже сьогодні ввечері і отримуйте від любові максимум насолоди!

Занадто короткий член? Підсилюйте відчуття!Єдина поза, яку потрібно уникати, якщо у партнера короткий член, - класична.

У такій позі ви будете відчувати найменш інтенсивне тертя і отримувати менше задоволення. Найкращими для вас будуть всі пози, при яких відбувається максимально глибоке проникнення.Якщо член короткий, то важливі також темп і інтенсивність фрикційних рухів. Вони можуть бути більш сильними, ніж у випадку з великим пенісом.

Відео: Чоловічі страхи і невдачі в сексі! Причини 18+ Більше сексу

Також порадьте партнеру бути більш раптовим - Тобто нехай він після кількох помірних рухів робить раптовий потужний поштовх.

Пози для сексу, якщо член короткий

член короткий

Поза сексу для короткого члена №1

можете займатися любов`ю на столі. Це пікантно і дуже зручно. Лягайте на стіл, підтримуючи руками спину трохи вище талії, і злегка підніміть сідниці. Партнер нехай міцно охопить вас за стегна. Ноги покладіть йому на плечі.
член короткий

Поза сексу для короткого члена №2

Інша ідеальна для вас поза - колінно-ліктьова. Встаньте на коліна, спираючись об підлогу прямими руками або ліктями (як вам зручніше). Прогніть спину і зведіть ноги. Партнер нехай встане за вами на коліна, підтримуючи за стегна. При такому положенні ніг вхід у піхву звужується, і ви відчуєте більшу насолоду.
член короткий

Поза сексу для короткого члена №3

Третя поза - «наїзниця». Попросіть партнера лягти на спину зі злегка розведеними ногами. Сідайте зверху і намагайтеся якомога сильніше прогнутися назад. Це важливо, оскільки в такому положенні його пеніс буде інтенсивно терти передню стінку піхви, де розташовано багато нервових закінчень.

Занадто довгий член? Контролюйте ситуацію!

Займаючись сексом з партнером, у якого дуже довгий член, ви можете відчувати дискомфорт і біль.

Це трапляється при занадто глибоке проникнення. Ваш партнер повинен входити в вас повільно і ніжно, так як м`язам піхви потрібно адаптуватися до розміру члена.

Пози для сексу, якщо член довгий

член довгий

Поза сексу для довгого члена №1

Найкращою позою для вас буде класична. При цьому ваші ноги повинні бути зімкнуті. Лягайте на спину, а партнер нехай охопить вас своїми ногами і поступово в вас входить. Зімкнуті ноги допоможуть запобігти занадто глибоке проникнення довгого члена.
член довгий

Поза сексу для довгого члена №2

Спробуйте також положення сидячи. Нехай він присяде на п`яти із злегка розведеними ногами (щоб йому було легко утримувати рівновагу). Сідайте зверху і обхопіть ногами його стегна. Ця поза вимагає деяких зусиль, але це дійсно варто того! Можна зайнятися сексом на стільці.
член довгий

Поза сексу для довгого члена №3

Підходящої для вас буде також поза «ложки». Партнер входить в вас не повністю, і ви можете контролювати його рухи своїми стегнами. Лягайте на бік і злегка зігніть ноги в колінах. Партнер нехай ляже ззаду, тісно притискаючись до вас.

А чоловіків хочеться порадувати - важливо не те, що у вас довгий або короткий член, а то як ви "любите свою" жінку. Ніжні ласки, приємні слова ... Адже більшість жінок отримує кліторальний оргазм. Головне - зробіть їй приємне!

Поділися в соц мережах: