Нігті нафарбовані, кутикула - немає

Дуже добре, якщо вам пощастило знайти майстра, який робить необхідний вам вид манікюру зі знанням справи, без затікання гель лаку під кутикулу: акуратно, рівно, швидко, результат радує тривалий час. Ще краще, якщо ви освоїли хоча б найпростіші види і техніки застосування шелаку або гель-лаку самостійно і можете проводити їх вдома, отримуючи майже професійний догляд за нігтиками.

Змист

зміст


Якщо ви - початківець майстер, в тому числі - майстер селф - манікюру, ви напевно зіткнулися з проблемою акуратного використання праймера, кольору, фінішу. Особливі труднощі виникають при формуванні декору або дизайну: чому кисть незручна, чому елемент «сідає» не туди, куди треба, чому кутикула брудниться, навколонігтьові валики, гель лак під кутикулу дуже швидко і чомусь глибоко опливає. А іноді речовина навіть затікає під вільний край нігтя. Неприємно, але можна виправити. Не в тому сенсі, що все це потрібно підтерти - зішкребти з кутикули, а в тому, що цілком можливо навчитися всього за кілька тренувань наносити шелак так, щоб вас заслужено міг похвалити самий делікатне майстер. А головне так, щоб ви самі після процедури залишилися задоволені.

Вимоги до інструментарію

Майстрів нейл-арту в будь-якому місті тисячі, гідних - десятки. Згадали свої митарства і пригоди, що передують отриманню заповітного номера телефону її - дівчата, яка робить ваші нігтики ідеальними без крововтрат в зоні кутикули, нервових ерзанье і безглуздих рад? Чи не зустрічався вам майстер, який робить декор і вибирає кольору, не слухаючи ваших побажань, підбирає і обпилює нігтик в овальну форму, хоча ви категорично заявили рівно 3 хвилини назад, що вам необхідний чіткий квадрат, використовує матеріали не зовсім хорошої якості, порушує технологію до такої міри, що стійкий шелак тримається рівно 2 дні? Вибачте, навіяно особистими спогадами.

як акуратно нафарбувати гель лак у кутикули

Відвідуйте тільки перевіреного подругами майстра або навчитеся фарбувати нігтики для початку однотонним гель - лаком максимально акуратно, рівно і правильно самостійно. Сьогодні не про технології використання, а про техніку акуратного нанесення.
Перш за все, необхідно мати відповідні інструменти і належної якості речовини:

 1. Ви ж пам`ятаєте, скільки в косметичці кистей для макіяжу? З манікюром ситуація схожа: ну не вдасться вам не вимазати кутикулу, якщо кисть в Шелак нагадує кисть для рум`ян. Вона повинна бути з ворсом середньої довжини, бажано - сплющена, чітко зрізана, волосинки не можуть стовбурчитися або роз`єднуватися на 2-3 окремих веничка. Сама ручка повинна бути зручною і не вислизати з рук. Краще, якщо флакон буде класичної форми або зменшуватися в діаметрі до низу - коли кисть дістає майже до дна і при досягненні кошти не доводиться перевертати флакон- процес буде набагато більш зручним і простим.

Якщо ви бачите, що кисть не підходить або вона почала стовбурчиться після кількох використань, можна використовувати окремо куплену, з довгою ручкою (це дуже зручно), з правильною довжини, форми і жорсткості ворсом. У спеціалізованому магазині вам таку порекомендують.

 1. Сам пігментований лак повинен бути гелевою консистенції. Гель-лак не повинен бути дуже рідким - порівняйте декілька продуктів різних виробників, попередньо почитайте відгуки. Інакше засіб буде швидко розтікатися ще до того, як воно трошки полимеризуется. Або його доведеться фарбувати трьома дуже тонкими шарами.
 2. Врахуйте, що праймер і топ набагато більш рідкі. Їх наносимо і відразу поміщаємо нігтик в лампу. Найчастіше саме фініш опливає під ніготь.
 3. Лампа для полімеризації (просушування) повинна бути достатньої потужності, щоб покриття «схоплювати» відразу після завантаження в неї пальчика. Для домашнього використання досить 12 Ватт.


Ось такі прості, інтуїтивно вгадати поради.

Техніка нанесення

Дотримуйтеся кожної з рекомендацій:

 1. Перед проведенням кутикулу якісно зрізаємо або відсуває.
 2. Набираємо достатню кількість засобу, після цього одну сторону кисті витираємо об бортик. Наносимо шелак або гель - Лак стороною, з якою не зняли надлишки.
 3. Дуже важливо набирати на кисть правильну кількість кошти: так, щоб ворсинки повністю обволакивались, але з них не капало.
 4. Відтягуємо бічні валики в сторони - так у вас більше шансів нафарбувати гель на ніготь ближче до шкіри. До речі, якщо ви хочете візуально подовжити нігтьові пластини, що не профарбовують занадто близько до шкіри - по міліметру пластини з боків залишайте.
 5. Базу і фініш фарбуємо тонким, але рівномірним шаром.
 6. Всі рідини наносимо однаково, а саме: обмакиваем кисть, знімаємо надлишки, ставимо на пластині краплю за кілька міліметрів від кореня нігтя. Після просуваємося до кореня, до кутикули (регулюємо пензлем відстань до кутикули) і розтягуємо смужку до вільного краю. Потім таким же чином профарбовуємо бічні поверхні і знову центральну. Один раз вмочив кисть - один раз повністю нафарбували нігтик.


гель лак під кутикулу

Дуже важливо: не прагнете фарбувати ніготь до самої кутикули. Зазор в підлогу міліметра вбереже вас від косяків, покриття буде виглядати максимально рівним, акуратним і красивим. У випадку з гель - лаком на етапі фінішу потрібно нафарбувати так, щоб перекрити кордон кольорового лаку, так що цей прийом особливо актуальний.

 1. Розміщуємо кожен нігтик в лампу відразу після того, як тільки черговий раз його покрили. Хвилина зволікання - і засіб стікає до нігтьовим валикам, тут покриття стає товщі, а значить - манікюр швидше відходить. А якщо засіб рідке або ви нафарбували багато, то воно опливет на шкіру або навіть під ніготь.
 2. Не робіть процедуру занадто близько від УФ - лампи.
 3. Якщо забруднилася шкіра, найкраще стерти всі шари з нігтя і нафарбувати заново - така корекція чревата повним провалом. Якщо дефект незначний, прибираємо його своїм же нігтем (хай вибачать міна професіонали) або спеціальним олівцем для видалення фрагментів. Якісно прибрати недоліки після навіть секундного приміщення в лампу неможливо.
 4. Деякі початківці панянки використовують прийом захисту шкіри (його часто можна зустріти в Інтернеті): покривають її тонким шаром жирного крему біля самого нігтя, прибираємо в кінці. Ми б не рекомендували так робити. По-перше, навіть найменша частинка масла, що потрапила на ніготь, зіпсує манікюр, він дуже швидко відійде, по-друге, це довго, дуже ретельно і незручно. Краще приділіть увагу точному і чіткому нанесення звичайної пензлем, тренуючись на муляжі або власних пальчиках.

Для початку можемо порекомендувати використовувати лаки не контрастних кольорів, межа яких може бути не такою чіткою. Дивишся, і через місяць вам не знадобляться послуги майстра, щоб зробити шикарний червоний манікюр ідеально.

Поділися в соц мережах: