Як правильно годувати грудьми - відео

Як правильно годувати грудьми?Здавалося б питання, як правильно годувати грудьми, молодих мам хвилювати не повинен, адже грудне вигодовування - природний процес, який диктує нам сама природа. Але, годування грудьми все ж вимагає певних знань і правил, без яких грудне вигодовування дитини може перетворитися на справжні тортури і для мами, і для малюка.

Отже, як правильно годувати грудьми?

По-перше, для правильного годування грудьми важливо його початок: перше прикладання має бути не пізніше 0,5-1 години після народження дитини.

По-друге, для успішного годування грудьми важливий контакт матері і дитини з перших секунд життя.

По-третє, не варто при грудному вигодовуванні додатково давати малюкові воду або суміші, так як до 6 місяців всі потреби малюка в їжі і пиття в повній мірі задовольняє молоко.

По-четверте, не варто прислухатися до тих, хто радить вам годувати малюка по годинах, а не за потребою. Годування на потреби - Оптимальні умови для вироблення молока в необхідній кількості та успішного грудного вигодовування.
По-п`яте, бажаючи правильно годувати грудьми, не нехтуйте спільним сном і нічними годуваннями, адже саме під час нічного годування особливо активно виробляється пролактин - гормон, який відповідає за кількість і якість грудного молока.

По-шосте, не варто перед годуванням і після нього мити груди і соски милом і особливо протирати спиртовими розчинами, відварами трав і т.д. Крім того, що це може привести до тріщин сосків, вашому малюкові зовсім не обов`язково пробувати ці гидоти на смак. Груди можна обмивати тільки чистою водою.

По-сьоме, не варто після годування або між годуваннями зціджувати - Це пережиток минулого, який, до речі, може привести до застою молока, мастопатії і т.д.

По-восьме, ніколи не давайте дитині пляшку з соскою, інакше він потім не захоче смоктати груди, так як для цього необхідно докласти зусиль.

По-дев`яте, налаштуйтеся на успішне, тривале грудне вигодовування, адже ваш внутрішній стан передається дитині.

По-десяте, правильно прикладайте дитину до грудей. Про те, як правильно прикладати дитину до грудей, ви дізнаєтеся з відео - 3D моделяціі годування грудьми.

Як правильно годувати грудьми - 3D моделяціяПоділися в соц мережах: