Це модне слово детокс

Відео: Детокс проект Грінпіс чистить індустрію моди

Змист

Модним словом «детокс» називають оздоровчі програми, які в першу чергу дозволяють очистити організм і вивести накопичені в тілі токсини.

Відео: СЕКРЕТИ клітинних технологій - Косметика Cellcosmet

Один з найзнаменитіших «детокс» заснований на принципів древнього індійського вчення - Аюрведи. Спочатку фахівець визначає ваш аюрведичний тип, і в залежності від цього становить спеціальну програму, в яку можуть входити різноманітні масажі і розпарювання, аюрведичні ритуали, комплекс вправ йоги, дихальна гімнастика, дієта і спеціальний набір трав і настоїв, які потрібно регулярно пити.

Косметичні методи «Детокс» базуються на трьох основних китах ...

ДЕТОКС - Лімфодренажний масаж
Відомо, що в лімфатичну систему скидаються залишки розпалися клітин, продукти обміну речовин і токсини. При поганому лимфотоке все це накопичується в тканинах, судини починають втрачати свою еластичність і не пропускають воду.

Щоб розігнати застояну рідина і вивести шлаки, на лімфатичні судини впливають струмами. Для цього на початку лімфатичної судини встановлюють позитивний електрод, а у напрямку до лімфатичному вузла - негативний електрод. І подають через них змінний струм.

Поліпшити лімфотечію також можна за допомогою ручного лімфодренажу: майстер, точно знає фізіологію, пальцями направляє лімфу по шляхах відтоку. Масаж сприяє інтенсивному виведенню шлаків і токсинів з організму, регулює водно-сольовий обмін, а також покращує еластичність великих і дрібних судин. Зазвичай курс складається з 10-15 процедур.

Відео: Фестиваль "Я мама": як це було

ДЕТОКС - БАНЯ І САУНАА також всілякі термокапсули і міні-сауни. Після лимфодренажа звільнилися токсини і продукти розпаду потрапляють в кров. Але при рясному потовиділенні вся ця «весела компанія» легко виходить через пори назовні. Цим лазня і корисна: очищається організм, виводяться шлаки і токсини.

Відео: Silk Painting - Scarf - Workshop # 3

Правда, тут головне не перестаратися. Сильне зневоднення для організму шкідливо, тому в лазні потрібно пити більше води і не сидіти в парильні безконтрольно. З побічних дій не варто забувати про навантаження на серце і нирки.

ДЕТОКС - ОБГОРТАННЯ

Обгортання бувають найрізноманітніші: Осмотермія - сольове обгортання, оліготермія - обгортання зеленою глиною, таласотерапія - обгортання морськими водоростями.

Суть обгортань в тому, що все тіло покривають складом з солі або подрібнених водоростей або лікувальної грязі, а зверху обертають плівкою. З точки зору очищення організму користь наступна: морські продукти дуже активно витягують все підшкірні шлаки і токсини. Корисні речовини з водоростей через шкіру проникають в кров і діють ще кілька годин після процедури, наприклад, йод активізує спалювання жирів, гумінові речовини, як губка, вбирають в себе отрути і токсини, а цинк знижує рівень цукру в крові.

Поділися в соц мережах: