Сучасні типи чоловіків

тип чоловікаЛегковажні і слабовільні відходять в тінь. Настає пора сильних чоловіків, які хочуть подобається жінкам.

Змист

Відео: Типи чоловіків

На хвилі сьогодні нові типи чоловіків: бобо, Евроме і уберсексуальний тип. Хто вони такі? І чи подобаються нам ці нові модні типи чоловіків?

типи чоловіків

Соціологи стверджують, що настає кінець кризи мужності і що тепер чоловіки поступово стають самі собою. Невдалі спроби залишилися в минулому. Є шанс, що чоловіки, яких ми любили колись, знову будуть гідними наших ніжних почуттів. Так які ж типи чоловіків займають наші думки? У кого сьогодні закохуються жінки?

Чоловіки-трудоголіки абсолютно точно залишилися в минулому. Тип вміють розслабитися чоловіки, перебуває у вічному стресі від роботи і відлякує грубістю своїх манер, вже не в моді. Справжній мачо? Теж немає. Його театральної мужністю і напускною силою вже нікого не обдурити. Метросексуал? Плекає жіночні риси свого характеру? Адоніс з маскою з полунички на обличчі? Не смішіть! Насправді він ніколи не подобався жінкам.

Як би не намагався телебачення і глянсові журнали, образ метросексуала зданий в архів. Сьогодні жінку може підкорити тільки нормальний, справжній тип чоловіка ... І відбувається це не тільки в Росії.

тип чоловікаФранцуженки і німкені кажуть, що їх серця в руках мужніх джентльменів уберсексуального типу.

Британські соціологи тим часом відзначають, що все більшої популярності набуває тип грей-Евроме ( «грей» - зворушений благородною сивиною, а «євро» - гроші). Це заможні, вічно молоді любителі екстремальних видів спорту і цінителі красивих жінок.

Відео: Типи чоловіків. Павло Раков
А ось американки в захваті від чоловіків бобо (Скорочення від «богемні буржуа»). Це, як правило, артисти і художники, які цінують якість життя, міцність сімейних уз і поважають традиції. Вони намагаються жити всупереч заполонила світ комерції.

Тип чоловіки - респектабельний Евроме

У житті представник цього типу домагався всього своїми силами і старанною роботою. І тільки зараз, вже в зрілому віці, може насолодитися досягнутим. Він займає чільне становище і вже, ніде правди діти, це дуже подобається нам, жінкам.

Любить дорогі речі і спорт, який, на його думку, повинен вберегти від ранньої старості. Евроме обожнює гострі відчуття. Цікавлять його перш за все молоденькі і дуже привабливі жінки. Навіть якщо він змінює партнерок, то вміє їх цінувати. Спілкується зі своїми жінками він дуже чемно і елегантно.

У чому привабливість типу чоловіки - Евроме? На думку психолога Анни Степченко, це ті чоловіки, на яких жінки можуть повністю покластися.Приклади такого типу: Джордж Клуні, Пірс Броснан, Річард Гір. У Росії це абсолютно нова соціальна група чоловіків, які зробили кар`єру за останні 10-15 років. До них можна віднести Романа Абрамовича, Сергія Жігуноваі Федора Бондарчука.тип чоловіка

Зразковий Евроме - Джордж Клуні (48 років). З благородної сивиною, заможний, вічно молодий і привабливий. Поруч з ним можна побачити найкрасивіших жінок Голлівуду. Незважаючи на спір з Ніколь Кідман, що ніколи не одружиться, нещодавно зізнався, що, може бути, все-таки змінить своє рішення. Зберіг вміння радіти життю.

Тип чоловіки - богемний бобо

До недавнього часу цей тип чоловіків був елегантним, зі смаком одягненим, вельми оригінальним представником заможної міської богеми. Споживачем, що цінують хороші машини, одяг, інтер`єри, а також комфортне життя з марочним дорогим вином до обіду.

Сучасний тип чоловіка - бобо - перш за все цінує сім`ю, яка для нього є джерелом чоловічої сили. Любить дітей і виховує їх своїм власним, не книжковим способом. Вважає, що і в ролі батька він може бути вірним своєму принципу життя «проти течії». Він подобається жінкам своєю рішучістю, відмінним смаком і послідовністю в своїх вчинках.Приклади такого типу: Джонні Депп, Джуд Лоу, з російських знаменитостей - брати Кристовські (група UMA2RMAH), Костянтин Хабенський.

Яскравий представник типу сучасного бобо - Джонні Депп (46 років). У Голлівуді, де він давно не живе, його вважають чоловіком мрії. Він залишається вірний тому, що любить і що підходить саме йому, а не віянням моди. Коли все носили короткі стрижки, у нього було довге волосся. Не можна сказати, що він стежить за модою і слід сучасним тенденціям. Він створив свій власний неповторний стиль. Цінує якість, але не виносить це напоказ.

Даремно його фанатки шукають в журналах фотографії інтер`єру його французького будинку. Він охороняє своє приватне життя від папараці, наповнює її простими радощами: п`є хороше вино, виховує дітей.тип чоловіка

Відео: Дізнайтеся, які бувають типи чоловіків!

Тип чоловіки - уберсексуальний

Цей тип чоловіка - нова загадка. Уберсексуальний чоловік (в перекладі з німецької - «що знаходиться вище статевих відмінностей») відмінно вміє використовувати потенціал своїх жіночих якостей і при цьому природним чином проявляє свою мужність.

«Мужній, але не мачо» - ось кредо цього типу чоловіків. Він цінує чесність, лояльність, сміливість, щедрість, дбайливість і ввічливість.

У характері такого типу чоловіки легко помітити лицарські риси. Але при цьому ніякого мужланства, грубості і неотесаності, якої так люблять хизуватися мачо. Уберсексуаламі можна назвати Бреда Пітта, Коліна Ферта і Гая Річі, серед російських знаменитостей - Михайла Пореченкова і Костянтина Цзю.

Приклад цього типу - Бред Пітт (45 років). Уникає скандалів і показує тільки ту сторону свого особистого життя, яку вважає публічною. Зразковий сім`янин, обожнює дружину Анджеліну Джолі, зберігає доброзичливі стосунки зі своєю колишньою дружиною Дженніфер Еністон. Обожнює своїх дітей. Бред Пітт - це тип сильного, але чутливого чоловіка. Він піклується про свою зовнішність в міру. Його часто можна побачити на обкладинках журналів, але останнім часом він все рідше буває на голлівудських тусовках. Девіз його життя: «Слова нічого не значать, значення має тільки те, як ти реалізуєш сказане».

Поділися в соц мережах: