Чого хоче чоловік? Це повинна знати кожна!

Чого хоче чоловікЧоловік і жінка кардинально відрізняються один від одного. Жінка емоційна і балакуча, чоловік, як правило, завжди стриманий і мовчазний. Що ж він думає і чого хоче насправді?

Змист

Чого хоче чоловік від жінки?

Чого хоче чоловік?

Існує кілька стереотипів щодо чоловіків, типу «шлях до серця чоловіка лежить через шлунок», «чоловікові від жінки потрібно тільки одне», «якщо чоловік любить жінку, він буде любити її будь-» і т.д. Все це частково, правда, але не про всіх чоловіків, адже вони теж різні і у кожного є свої пристрасті. Але існує кілька невід`ємних складових успішних взаємин між жінкою і чоловіком. Розглянемо що ж дійсно важливо для справжнього чоловіка.

Чого хоче чоловік? - Бути з жінкою!


Хоча чоловік і вважається представником сильної статі, це аж ніяк не означає, що у нього немає слабкостей, і він ніколи не переживає і не засмучується. Мається на увазі його душевний стан, з фізичним у нього немає проблем - в цьому він дійсно сильніше жінки. Це часто проявляється в його хворобливому ставленні до розлуці з батьками в ранньому віці.

Чоловік дуже гостро переживає самотність і хоче бути з жінкою. Іноді пасує перед проблемами, створюючи лише видимість їх вирішення, що абсолютно не властиво слабкій половині суспільства. Чоловік дуже сприйнятливий до фізичного болю, хоча зовні проявляє менше емоцій, ніж жінка.

Чого хоче чоловік? - Розуміння!

Чого хоче чоловікЧоловік хоче мати жінку, здатну всіляко підтримати і зрозуміти його. Іноді чоловіки схильні до самообману, сліпо вірячи в те, що кожна жінка повинна бути ніжною, ніжною і по-материнськи турботливою.

Відео: Що потрібно знати кожній жінці про чоловіка

Чоловіки вважають, що всі ці риси притаманні жінкам від народження. Насправді всі ці якості придбані, а спочатку в однаковій мірі притаманні і чоловікам і жінкам.

Але зовсім не обов`язково пояснювати це своєму чоловікові, чим міцніше його віра в ваші чесноти, тим міцніше він до вас буде прив`язаний.

Чоловіки схильні перебільшувати чутливість жінки, але і в цьому їх не варто переконувати.

Чого хоче чоловік? - Похвали!

Немає необхідності розповідати чоловікові про реальну сутність жінки, нехай вона залишається для нього загадкою, втім, як і він для неї. Будьте ввічливі і цікавтеся справами свого чоловіка. Не забувайте це робити якомога частіше.

Хваліть і захоплюватися ним - це чоловік хоче від вас і чекає найбільше. Він вилізе зі шкіри геть, знаючи, що ви в нього вірите, і буде намагатися не впасти в ваших очах. Прояв щирого інтересу до життя і роботи чоловіка здатне підвищити його власну самооцінку і значно збільшити його шанси в досягненні успіхів на роботі і в житті.Чого хоче чоловік

Чого хоче чоловік? - Затишку в домі!

Чоловікові хоче затишку в домі - він повинен відчувати в будинку комфорт.

І хоча він сам активно бореться з порядком, розкидаючи шкарпетки, які не закручуючи зубну пасту і т.д., йому приємно відчувати ваше щире бажання зробити домашню обстановку приємною і затишною, він же думає що це все тільки для нього.

Чоловік рідко звертає увагу на витерту пил на меблях, випрані фіранки, вимиту плитку на кухні, але якщо ви йому вкажете на це, він це оцінить і набагато вище, ніж ви можете собі уявити, так як рідкісний чоловік вголос співатиме вам дифірамби про чистоту в будинку. Зате про себе він обов`язково відзначить, яка ви гарна господиня і як все-таки затишно у нього в будинку.

Чого хоче чоловік? - Пропорційності жіночих форм і "звичайної" одягу

Чого хоче чоловікЩо ж притягує чоловіка до жінки? Не можна сказати, що це якась певна частина тіла або риса характеру. Більшість чоловіків рідко вибирають собі жінку через красивих очей, певної довжини волосся або конкретної ваговій категорії.

Який хоче бачити чоловік жінку?

Є щось більше, що приваблює чоловіка в жінці - це її чарівність і пропорційність форм, в сукупності з його індивідуальними вподобаннями. Що ж таке жіноча чарівність - відповіді не знають часом навіть самі чоловіки.

Жіноча чарівність і сексуальність - Це скоріше не певна риса характеру, а сукупність випадковостей, настрою, якихось приємних дрібниць і оточення.
За результатами досліджень чоловік хоче бачити жінку не в панчохах і шкіряній білизні, а в звичайній майці в обтяжку, спідниці-максі з розрізом і туфлях на високих підборах.

Чого хоче чоловік? - Знати, що його жінка - сама досконалість!

Будь-який чоловік хоче знати, що його жінка сама досконалість і йому є чим пишатися. Тому не намагайтеся зменшити свої достоїнства. Як можна частіше нагадуйте йому, яка ви розумниця, прекрасна господиня і мати. Але не забувайте і його хвалити при цьому, тому що він може відчути свою нікчемність на вашому тлі.

Ваша проникливість і жіноча інтуїція повинна бути спрямована на підтримку вашого чоловіка, не принижуючи і не насміхаючись над ним, нехай відчуває постійну потребу в вас, як у розумному і відданого людині і прекрасної жінки.

Чи не розвивайте в чоловікові комплекси, у нього їх і без того багато. Нехай думає, що він улюбленець життя, а ви його вірна супутниця, тоді ваш союз буде приречений на успіх.

Чого хоче чоловікЧого хоче чоловік від сексу?

Пройшли вже ті часи, коли жіноча затурканість в питаннях сексу здавалася стовідсотковою чеснотою. Зараз джентльмени все частіше вимагають від партнерок абсолютної сексуальної грамотності та освіченості (не плутати з розбещеністю!).

На їхню думку, ідеальна коханка повинна не тільки знати ерогенні зони і вміти впливати на них, а й уникати всього того, що може бути неприємно її обранцеві.

А таких "неприємно" чимало. Це і носіння старого або тим більше брудного нижньої білизни, і зайва манірність, і імітація оргазму, і постійні вказівки: "Роби так, не роби отак"... Але якщо більшість дам за білизною стежать і театрально в ліжку не стогнуть, все одно час від часу дещо не беруть до уваги. Що ж?

Чого хоче чоловік від сексу? - Вашої ініціативи!

Дуже цікаво поведінка чоловіка в сексі. На перших порах чоловік проявляє максимум ініціативи і є лідером в сексуальних відносинах.

Але незабаром він звертає увагу на вашу пасивність і йому починає здаватися, що ви його не любите, а просто терпите.Чоловік хоче від вас ініціативи! Він може уявити собі, що не влаштовує вас, як коханець. Жіноча безініціативність в ліжку, породжує в чоловікові комплекси, він починає думати, що вам з ним нудно в ліжку, і він не може вас завести. З іншого боку, чоловікові найчастіше необхідний просто секс, а не довгі прелюдії і любов. У цьому чоловік схожий до тварини, який періодично відчуває непереборне бажання розмножуватися, жінка в цьому плані влаштована набагато складніше.

Чого хоче чоловік від сексу? - Орального сексу

Згідно з опитуваннями, 69% представниць слабкої статі регулярно балують улюбленого ласками нижче пояса. Однак, щоб вони були дійсно приємні, діяти потрібно дуже обережно.

Відео: 10 бажань чоловіка, про які повинна знати кожна жінка

Чого хоче чоловікПеніс у чоловіків - високочутлива зона, напхана нервовими закінченнями, тому ніяких покусувань, зажевиваній і засмоктування бути не повинно (дами, це не льодяник)! І незважаючи на те що двом різним чоловікам може подобатися різна техніка орального сексу, є дещо спільне.

Так, їх збуджує, коли партнерка міцно стиснутими губами (НЕ пораньте "гідність" зубами - це викличе пекельний біль!) ковзає вгору-вниз, імітуючи рух статевого члена всередині вагіни. Швидкі рухи язиком на самих "вибухонебезпечних" ділянках - голівці і вуздечці - йому теж сподобаються. І не забувайте про інші заповітні містечка: наприклад, зону між яєчками і анусом - стимуляція цієї ділянки сама по собі може викликати у нього оргазм. Тому-то чоловіків дуже дратує, коли жінка зосереджується виключно на пенісі: "Наче я перебуваю тільки з члена".

А ось що робити зі спермою, вирішуйте самі. Чоловік хоче, щоб ви її проковтнули і якщо в змозі проковтнути, робіть це! Тим більше що, згідно з вченням тантра-йоги, вона являє собою справжній еліксир молодості, а лікарі стверджують, що в ній чимало корисних речовин. Якщо не можете, придумайте якусь відмазку на кшталт: "Милий, у мене моторошна алергія на білок".

Однак не пирхав і не плюйте, особливо демонстративно - Ризикуєте образити кохану до глибини його ніжної душі. Можна спробувати посадити партнера на спеціальну дієту, яка значно поліпшить смак сперми. Ківі, кавуни і ананас зроблять її більш легкою, слива і журавлина причалу г приємну солодкість. А от кава і пивом вашого обранця краще не зловживати, особливо напередодні інтиму, інакше "нектар любові" стане гірким.

Чого хоче чоловік від сексу? - Щоб жінка не розмовляла в ліжку

Чого хоче чоловікЧоловік хоче, щоб жінка побільше мовчала в спальні.

Будь чоловіча воля, вони неодмінно повісили б в спальні плакат: "Відставити балачки!". Більшість представників сильної статі ненавидять розмови по душам під час інтимної близькості.Так уже влаштована чоловічий мозок, що за акт любові у джентльменів відповідає одна частина мозку, за розмови - інша.

І якщо ви без кінця будете закидати партнера питаннями: "Ти мене правда любиш?", "А ось так подобається?", "Я тебе буджу?"- Він пару раз відповість, а потім ... не захоче сексу.

Жінок же, як на зло, так і тягне поговорити, відверто висловитися в самі невідповідні моменти. Почасти це пояснюється підвищеною жіночої балакучістю в принципі - дослідження показують, що слабка стать вимовляє в день приблизно 20 тис. Слів (джентльмени втричі менше). Почасти тим, що, згідно з тим же дослідженням, жінки отримують непідробне задоволення від самого говоріння - виявляється, коли ми чуємо свій голос, у нас виробляються гормони, схожі з тими, які активізуються у наркомана при вигляді довгоочікуваної дози.

Залиште розмови на потім. Ні, ніхто не вимагає від вас повного мовчання - Стогони і пара-трійка "непристойних" фраз з вашого боку тільки підстебнуть пристрасть обранця. Але не переборщіть. Фальшиві крики, так само як і манери вантажника, виведуть партнера з себе ще швидше, ніж нестримна балаканина.

Чого хоче чоловік від сексу? - Щоб ви не говорили про свої недоліки!

Чого хоче чоловікВчені з Каліфорнійського університету провели експеримент - в ньому взяли участь понад тисячу чоловіків, - в ході якого джентльменам запропонували оцінити фото різних жінок в купальниках.

Відео: Це повинна знати кожна поважаюча себе жінка!

Так ось, більшість піддослідних проголосували не за довгоногих дівчат а-ля Барбі, а за дам середнього і щільної статури, фігури яких, як правило, нагадували пісочний годинник.

Чоловік не хоче, щоб ви загострювали увагу на своїх недоліках.

Його моторошно дратує, коли через помилкове сорому обраниця вимикає світло і натягує ковдру до вух, заважаючи і собі, і чоловікові насолоджуватися сексом.

Тому геть комплекси! І навіть якщо він в упор розглядає вашу голу попу, не хвилюйтеся, він не шукає там прищики. Єдине його бажання - схопити вас за п`яту точку і зробити все те, що постала перед ним в еротичному сні.

Чого хоче чоловік від сексу? - Щоб ви не були сексуальним колодою!

Чого хоче чоловікЩо гріха таїти, іноді ми робимо "це" без настрою, піддавшись на вмовляння або "тому що так потрібно".

Але чоловіків не обдуриш вони чуйно вловлюють, коли партнерка бере активну участь в процесі і коли ... Філонов. І якщо перше, з їх точки зору, дуже сексуально, то друге - майже злочин: "Я тут із шкури лізу, щоб їй догодити, а вона лежить з байдужим виглядом. Мовляв, тобі закортіло, ось ти і пихкаючи, а я, так і бути, потерплю пару хвилин". Але найгірше, що це "потерплю" чоловіча стать вважає найстрашнішою і самої великою жіночої помилкою.

Жінки, які ведуть себе в ліжку, як холодні медузи, викликають у них огиду.

Чоловікові, який намагається оживити "колоди", Починає здаватися, що він невдаха і нікудишній коханець, раз партнерка не реагує на його ласки. А далі все закономірно - він відправляється на пошуки тієї, якій буде здаватися суперсексуальності мачо, простивши їй і непоказний зовнішній вигляд, і невміння готувати, і любов до безладдя, і 10 кіло зайвої ваги.

Так що, якщо ви дорожите своїм обранцем, скиньте з себе заціпеніння і відповідайте на його ласки - він хоче цього! І не бійтеся брати ініціативу в свої руки (втім, не надто часто - це теж дратує сильну стать). Не випадково одна з улюблених чоловічих фантазій, коли їх "бере" пристрасна блондинка (брюнетка, німфетка, пенсіонерка - в залежності від уподобань), прикувавши наручниками до ліжка і виконавши все те, що вони не раз бачили в порнофільмах.

Чого хоче чоловік від сексу? - Щоб ви не відмовляли йому в сексі!

Чого хоче чоловікЦей пункт тісно пов`язаний з попереднім, з тією лише різницею, що "колоду" хоч якось дозволяє себе любити, а "відмовниця" відразу дає від воріт поворот, не залишивши жодного шансу на близькість.

І якщо в період знайомства це збуджує - чоловік перетворюється на одержимого мисливця, який всіма способами намагається загнати в капкан, пардон, ліжко вперту дичину, - то потім така партнерка починає його дратувати. І це ще м`яко сказано.

Психологи запевняють, що, коли чоловік умовляє кохану жінку зайнятися любов`ю, він пропонує їй більше ніж секс - Він пропонує їй всього себе: і фізично, і емоційно. Фактично це означає: "Прийми мене, ти потрібна мені". Тим більше що його пристрасне бажання може пояснюватися не тільки природним темпераментом, але і стресом, дискомфортом (інтим в такому випадку стає запобіжним клапаном, що допомагає випустити пар). Ось чому так небезпечно відкидати сексуальні пропозиції партнера. Виходить, що вам, по суті, байдуже його стан.

Це, звичайно, не означає, що ви тепер щоразу повинні займатися любов`ю з-під палиці, але якщо ви не можете дати йому фізичну любов (втомилися, немає настрою, погано себе почуваєте), дайте хоча б емоційну: ляжте поруч, приголубити, зробіть йому масаж, - словом, продемонструйте йому, як багато він для вас значить і як ви його любите. І тоді чоловік буде хотіти тільки вас одну!

Поділися в соц мережах: