Він чекає дитину: вагітний чоловік!

вагітний чоловікВагітність коханої жінки - серйозне випробування для чоловіка. З того самого моменту, як він про неї дізнається. І - про це вже зовсім страшно - що на цьому етапі життя йому потрібно твоя допомога. Точно так же, як тобі - його допомога, увага і турбота.

Змист

Відразу зазначу: мова піде тільки про тих чоловіків, які дійсно хочуть цього дитину від цієї жінки. Про чоловіків, про яких психологи кажуть: "Вони вагітні точно так же, як і їх подруги".

Вагітний чоловік все дев`ять місяців живе в страхах, і сумнівах. Більш-менш сильних. Аж до нав`язливих.

Точно так же, як страхи і сумніви його вагітної подруги, вони можуть бути абсолютно обґрунтованими. А можуть - вражати уяву своєю нелогічністю та несерйозністю. Але ти ж знаєш: вагітні так ранимі і вразливі ... Загалом, чого б він не боявся, допоможи йому.

"Вагітний" чоловік боїться, що долю майбутньої дитини вирішать без нього

У родині дівчини Маші був консиліум. Сім`я вирішувала долю Машиного дитини, якому в цей момент було тижнів шість від зачаття.

З майбутнім татом дівчина розписана не була і життя пов`язувати не збиралася, хоча вони і зустрічалися вже близько двох років. В результаті вирішено було робити аборт, щоб "не ламати дівчинці життя". вагітний чоловікМаша плакала, Машина мама плакала, Машин тато замкнувся в спальні, але рішення одноголосно було визнано найрозумнішим і гуманним. Цю історію я почула від батька дитини. На консиліум він запрошений не був, а в той самий момент, коли Маша робила аборт, розповідав своєму найближчому другові про те, що скоро стане батьком, чому дуже радий, - просто про аборт йому було вирішено повідомити постфактум.

Ця історія здалося мені нітрохи не менш трагічною, ніж історії про вагітних жінок, кинутих віроломними чоловіками, або про тих, хто всю вагітність мучився через бездушності майбутніх татусів. І чесне слово, коли я її слухала, не мало ніякого значення, наскільки вона типова і наскільки частіше від чоловічого егоїзму або безвідповідальності страждають майбутні мами.

Звичайно, цей страх навряд чи мучить твого "вагітного" чоловіка, якщо питання "Де ми поставимо дитяче ліжечко?" ти вперше поставила йому місяців за п`ять до вагітності. Якщо ж це питання (нема про ліжечку, а взагалі про дітей) ви не обговорювали раніше, він може відчувати страх.

Справжнісінький страх "вагітного" чоловіки - що ти не захочеш цього дитину, тому що вчишся, робиш кар`єру (занадто молода, хочеш ще пожити собі на втіху і т.д.). Швидше його успокой. І в жодному разі не вирішуй долю дитини в поодинці.

"Вагітний" чоловік боїться неправильно відреагувати на радісну звістку

Наприклад, продемонструвати недолік відповідних емоцій. Або неправильно їх виплеснути. закричати "Ура!" замість того, щоб подарувати букет квітів.

Подарувати букет квітів замість того, щоб запросити тебе в ресторан. Запросити тебе в ресторан замість того, щоб нlt; ак справжній чоловік в телевізійній рекламі соняшникової олії приготувати романтичну вечерю самостійно. Боїшся, що він відреагує занадто банально і мляво? Він теж боїться. Спробуй небанально піднести звістка про свою вагітність.

"Ми з дружиною часто обмінюємося днем е-мейлами, - згадує Олексій. - Ми ділимося навіть всякими дрібницями, але в кінці листа обов`язково ставимо два "смайлика" - Це наш символ, знак. А одного разу я отримав листа, що закінчувався трьома смайликами. Звичайно, я відразу зрозумів, у чому справа: напередодні ми купили тести, і я чекав дзвінка з результатом. Я тут же подзвонив їй на роботу і сказав: "Я кохаю вас обох!"

вагітний чоловікА можна просто не соромитися своїх емоцій. Це допоможе "берменностей" чоловікові відреагувати на радісну звістку максимально природно.
Одна моя знайома розповідала, що вона заздалегідь вирішила: коли дізнається про свою вагітність, тут же піднесе цю звістку чоловікові в романтичній обстановці. Свічки, фрукти, аромати ... "Як завжди, вранці я вирішила перевірити свій стан, взяла тест на вагітність і відправилася в туалет.

Але як тільки я побачила на тесті синю стрілку, що підтверджує вагітність, кулею, в одних трусах вибігла з туалету і з диким криком кинулася на шию чоловікові, - сміється вона. - Чоловік у перші хвилини нічого не зрозумів - він не знав ні про які тестах, ні про яку вагітності, а бачив лише ледь прокинулась дружину в одних трусах ... А коли зрозумів, то став мене цілувати.

Закінчилося все дуже ніжним і довгим сексом. Ніколи б не подумала, що мені захочеться в такий момент займатися сексом. Але мені сподобалось. А зараз, коли я чую про страх вагітних жінок втратити свою сексуальну привабливість в очах коханих, я з подивом розумію, що у мене цього страху не було навіть за день до пологів. Багато в чому завдяки своєрідній реакції чоловіка на звістку про мою вагітність".

"Вагітний" чоловік боїться стати непотрібним

вагітний чоловікПсихологи стверджують, що батьків, ухиляється на перших порах від спільної вагітності, часто легко зрозуміти.

Ти настільки поглинена своїм новим станом, що "вагітний" чоловік починає підозрювати, що свою головну місію він вже виконав, а тепер тобі просто не до нього. І ось він починає затримуватися після роботи, у вихідні зустрічатися зі шкільними друзями, а у свята відвідувати батьків.

"Я взагалі-то хотів дитину, - розповідає Ігор. - Ми все обговорили з дружиною заздалегідь, разом готувалися до вагітності. Але коли це сталося, я немов в туман провалився. Спочатку відчув, що дружина якось віддалилася від мене, потім став дратуватися через нескінченні "не пий каву - запах дивний" і "мені щось в спину вступило", Хоча і було соромно. А потім ... пристрастився до боулінгу після роботи. І перші півтора-два місяці вагітності пропадав там. Але як тільки у дружини став рости животик, я забув про розваги і, крім нас трьох, мене вже мало що цікавило".

Вихід: знайди йому якусь справу, пов`язану з вашою загальною вагітністю. Нехай зробить ремонт, хоча б косметичний.Дуже зближує масаж, який він може робити тобі, купи йому відповідну допомогу з картинками.

Одна дівчина розповідала всім нещасним, які після пологів виявилися з сильними розтяжками і які проявилися венами на ногах, що всю вагітність чоловік масажував їй ноги, попу і живіт за спеціальною системою. Так що розтяжок і синіх "рисок" на ногах у неї - жодної! Спільна творчість під час вагітності - запорука того, що і після пологів він не відійде в сторону, а включиться в процес догляду за немовлям.

"Вагітний" чоловік боїться, що твоя безтурботність зашкодить майбутній дитині

вагітний чоловік"Маринка була вже на третьому місяці, коли я застав її з сигаретою, - згадує Сергій. - Вона, на відміну від мене, завжди курила, але, коли ми запланували дитини, питання про куріння відпало саме собою.

У всякому разі, я так думав. А виявилося, що вона викурює нишком не менш 5 сигарет в день!

Мої вмовляння не допомагали: Марина кивала головою, але говорила, що нічого не може зробити і обов`язково кине до 4-го місяця. Скоро пологи, і вона клянеться, що курити все-таки кинула. Але впевненості в цьому у мене чомусь немає". Слова Сергія може повторити ціла армія вагітних чоловіків, які не рідше, ніж лікарі-зануди, читають своїм половинкам лекції про вбиває коня краплю нікотину.

Крім того, "вагітні" чоловіки часто турбуються через надмірні навантаження своїх вагітних подруг ("Вона працює безупинно, з ранку до ночі, сильно втомлюється, перевтомлюватися. Все боїться залишити бізнес без нагляду ..."), Через алкоголь ("Вона примудрилася випити на вечірці серед колег - не сильно, звичайно, але досить для вагітної жінки.Слава богу, все обійшлося. Але тоді я хотів її просто вбити! .."), Через несерйозне ставлення до свого здоров`я ("Їй здавалося, що вагітність ніяк не повинна вплинути на її спосіб життя, тому що вона її легко переносила. Але у мене серце кров`ю обливалося, коли я бачив, що вона поверталася з інституту легко одягнена, або коли вона приносила додому гори книг з бібліотеки"). Що тут скажеш: його страхи обгрунтовані.

Відео: Перший Вагітний Чоловік | Шоу Мамахохотала | НЛО TV

Тільки донеси до "вагітного чоловіка" дуже просту думку: мало закликати тебе не курити, треба і самому цього не робити, принаймні вдома. І смішно картати тебе в неуважності до свого здоров`я, якщо він не готовий ходити в магазин замість тебе і тягнути для тебе книжки з інститутської бібліотеки. Цю думку він розділяє і втілює в життя? Тоді перемкни увагу на себе. Будь ласка, будь відповідальніше!

"Вагітний" чоловік боїться, що ти станеш зовсім як його мама

вагітний чоловікВідомо, що чоловік часто шукає жінку, чимось нагадує його власну матір. І в той же час жоден чоловік не хоче, щоб його подруга була точною копією його мами. Такий же суворої або настільки ж зануреної в побут, настільки ж "правильної" або такий же панікерка.

Його туманні побоювання можуть перетворитися в цілком реальні страхи, якщо, завагітнівши, ти почнеш більше і набагато серйозніше думати про майбутнє, частіше вимовляти правильні промови або картати його за легковажність. А ще йому, можливо, самому не хочеться перетворюватися в точну копію свого тата. Тільки не треба плутати всі ці страхи зі спробою втекти від додаткової відповідальності, пов`язаної з вашою вагітністю. Його лякають саме зовнішні прояви "нового життя", Він не хоче, щоб вона стала нудніше і аж надто дорослою. А ти хіба цього хочеш?

Все хороше зовсім не закінчується з появою дитини, свято триває!

Відео: ВАГІТНІСТЬ ЧОЛОВІКИ

(А про новопосталих обмеження не обов`язково постійно говорити.)

"Вагітний" чоловік боїться, що ти будеш їсти крейду

Жарт. Але не дуже далека від реальності. "Одного разу я натрапив на форум в Інтернеті і підглянув розмова вагітних, - розповідає Антон. - Я був у шоці. Одна питала: "Я нічого не можу вдіяти, гризу крейду, ніяких таблеток з кальцієм не п`ю, але крейда - це зараз найкращий ласощі для мене". І відповідь: "Я теж гризу крейду, купую в магазині для школярів. А ти якої фірми віддаєш перевагу?"

Нещодавно ми з дружиною вирішили завести дитину. Вона що, теж буде їсти ЦЕ?" Більше розмовляй зі своїм "вагітним" чоловіком, пояснюй йому все-все. Можеш підсунути йому цікаву науково-популярну книжку, в якій пояснюється, чому вагітні часом їдять цей самий крейда і кожні п`ять хвилин бігають в туалет. Або сама розкажи йому про це. Врахуй, що подібні теми не піднімають чоловічі журнали, і все це не проходять, як ти пам`ятаєш, в школі. Він має право блукати в темряві, коли мова заходить про фізіологічні та психологічні особливості вагітної дівчини!

"Вагітний" чоловік боїться займатися з тобою сексом

Ти думаєш, що все вже давно знають, що вагітні жінки не йдуть з Великого Сексу? По-перше, ти здивуєшся - в повному обсязі. По крайней мере, не кожен чоловік впевнений в цьому на всі сто.

А по-друге, навіть якщо він про це читав або чув, на підсвідомому рівні у нього може залишатися страх нашкодити тобі або майбутній дитині. Серйозні проблеми можуть виникнути у пари, в якій ініціативу традиційно проявляє чоловік. І що, скажи, йому робити, якщо подруга завагітніла, про свої сексуальні бажання ніяк його не сповіщали, а він переживає цей самий страх - нашкодити?

Ось якби одного разу вона запустила секс-гру сама ... Чесне слово, потім йому буде набагато легше і він знову зможе проявляти ініціативу. І скільки б не говорили про доброчинної ролі переговорів в сімейному житті, в даному випадку наочний приклад набагато ефективніше.

"Вагітний" чоловік дуже боїться пологів!

"Вагітний" чоловік боїться того ж, чого й ти: болі (Твоєї), непередбачених обставин, ускладнень у тебе чи у дитини. Ти думаєш, що його вагітний чоловікстрах не йде ні в яке порівняння з твоїм? "Поки моя дружина була вагітна, мені раз п`ять снилося, що я ... народжую. Я кричав, не наяву, звичайно, а там, уві сні. І чомусь соромився розповідати ці сни своїй дружині", - Говорить тридцятирічний Вадим.

А двадцятирічний Антон всерйоз посварився з найкращою подругою своєї дружини, яка подзвонила йому на другий день після пологів і у відповідь на його нервову "Слава богу, цей кошмар вже позаду" зі сміхом кинула: "Твоя дружина не перша і не остання". Подруга запевняє, що його відповідь була невиправдано грубим, і спілкуватися з нервовим батьком поки відмовляється.
До речі, щодо того, що легше один раз народити, ніж всю жити голитися. По-моєму, це придумали жінки ...

необов`язкові страхи "вагітного" чоловіки

  • вагітний чоловік вона назве дитину Рікі Мартін або Леонсио;
  • ще до закінчення її вагітності вчені дійдуть висновку, що в присутності майбутньої матусі не можна не тільки курити, а й пити;
  • улюблена собака помре від ревнощів під час вагітності коханої дружини;
  • мама коханої дізнається, що він зовсім не вміє поводитися з дітьми;
  • вона народить дитину не тієї статі, якого хоче;
  • йому доведеться зустрітися з купою родичів, за якими він зовсім скучив, - максимум через місяць після народження дитини.
Поділися в соц мережах: