Для чого застосовується лікування каменями?

лікування каміннямВплив каменів на людину вивчено ще в давнину. Сьогодні спосіб лікування каменями переживає своє друге народження ...

Змист

Відео: Лікування нирок - Камені в нирках причини

Заслуга в цьому належить американці Мері Нельсон-Ханніган, яка трохи більше 10 років тому узагальнила багатий досвід застосування різних гірських порід в медицині і запропонувала свою версію стародавнього методу, яку назвала стоун-терапією (від англійського "стоун" - "камінь") Або по-російськи - лікування камінням.

Новаторство її методу полягає в тому, що гарячі і холодні камені не просто накладаються на тіло пацієнта, а й використовуються як інструмент для масажу.

Лікування камінням: метод контрасту

Східні медики вважають, що першопричина всіх наших нездужань криється в енергетичному дисбалансі. Потужна енергія каменів здатна перерозподіляти внутрішню енергію, переносячи її з тих областей, де вона в надлишку, туди, де її не вистачає.
Західний, більш раціоналістичністю підхід до справи пояснює ефект лікування каменями благотворним впливом контрастних температур: гарячі камені розширюють кровоносні судини, розслаблюють м`язи і заспокоюють нерви, холодні стимулюють відтік крові, усувають венозний застій, підвищують м`язовий тонус. Тепло і холод в контрасті призводять до зменшення запалення і сприяють виведенню шлаків.

лікування каміннямлікування камінням

Відео: Лікування нирок - Як самому вивести камені з нирок

Масаж проводиться гарячими каменями або гарячими і холодними разом. "Гаряче" подають підігрітим від 43 до 60 ° С, "холодну" - Від кімнатної температури до 12-18 ° С. Лікування камінням стимулює імунітет, поліпшує обмін речовин, прискорює мікроциркуляцію крові, регулює роботу вегетативної нервової системи і розслабляє м`язи.

Кому показано лікування каменями?

Метод лікування каменями ефективний в комплексному лікуванні:

Відео: Облагораживание каменів. лікування бурштину

  • безсоння
  • ожиріння
  • синдрому хронічної втоми
  • вегетосудинної дистонії
  • мігреней
  • целюліту

Також лікування каменями корисно при травмах, хворобах хребта і суглобів.

Лікування камінням: гармонія інь і янлікування каміннямПри лікуванні камінням використовуються кілька видів каменів: базальт, мармур, жадеїт, а також морські та напівдорогоцінне каміння.

Перевага віддається чорному або темно-сірому базальту має вулканічне походження. У цьому камені зійшлися всі чотири стихії: вогню, землі, повітря і води. Вважається, що базальт несе в собі чоловічу енергію ян. Цей камінь довго тримає тепло, тому його термічна дія максимально тривалий.

Мармур, навпаки, завжди холодний. Він символізує жіноче начало інь і використовується для зняття жару і запалення в певних точках тіла. В якості "холодних" використовуються і морські камені.

Відео: Літотерапія - камені для лікування

Якщо ваші можливості дозволяють, то проводите лікування каменями хоча б двічі на рік.

Поділися в соц мережах: