Ліпосакція або дієта?

Відео: Ліпосакція живота або вбивча дієта!

Змист

У гонитві за ідеальним тілом багато з нас готові піти на будь-які жертви. Що ефективніше - підкоригувати фігуру за допомогою ліпосакції або сісти на дієту - запитаємо у зірок.

Відео: Др. Дёблер - Ліпосакція - Дюссельдорф

Яна Лапутіна - телеведуча про ліпосакції

Відверто кажучи, я поки не замислювалася про ліпосакції. Але в подальшому, якщо це буде необхідно, не виключаю, що наважуся на корекцію зовнішності. Впевнена, нічого страшного в такій процедурі немає. І вона не небезпечніша, ніж будь-яка інша операція. Якщо, звичайно, підійти до справи розумно і серйозно: пройти всі необхідні обстеження, вибрати хорошу клініку і кваліфікованого лікаря. Тоді ризик здоров`ю практично дорівнює нулю.

Хоча дієта і ліпосакція - речі абсолютно різні. За допомогою дієти можна позбутися від зайвих кілограмів, а ліпосакція - спосіб скорегувати фігуру.
Пластичні хірурги часто відмовляються робити повним жінкам цю операцію, рекомендуючи їм спочатку схуднути природним шляхом. Якщо при втраті ваги ви виявите, що не добилися бажаного результату в проблемних зонах (на животі, плечах, сідницях), в цьому випадку вже варто задуматися про кардинальні заходи.

Що стосується мене, то я не прихильниця дієт, мені до душі збалансоване харчування.

Лера Кудрявцева - телеведуча про ліпосакції

Будь-яке хірургічне втручання - це величезний стрес для організму, тому на ліпосакцію особисто я ніколи б не наважилася.

Відео: Худнемо за 10 днів (повний випуск) | Говорить Україна

А для того щоб схуднути, існує маса інших ефективних способів. Можна підібрати підходящу саме вам дієту, яка допоможе за пару тижнів стати стрункішою. Ніхто не сперечається: важко позбавлятися від зайвої ваги, худнути на 10, 15, 20 кілограмів самостійно ...Уявляєте, яку потрібно мати силу волі, щоб обмежувати себе буквально у всьому!

Відео: Ліпосакція і усунення целюліту без операцій і дієт!

Тому я впевнена, що стежити за собою потрібно постійно: вести здоровий спосіб життя, харчуватися правильно, включати в раціон більше фруктів, овочів, рибних страв, займатися спортом, частіше гуляти.

Уже кілька років як я відмовилася від м`яса, повністю виключила жирну і смажену їжу, фаст-фуди. Правда, не можу сказати, що багато часу проводжу в спортзалі, займаюся я в основному аеробікою і плаванням - ці види спорту допомагають підтримувати хорошу форму. На щастя, мені пощастило з фізіологією - я абсолютно не схильна до повноти.

Поділися в соц мережах: