Йога для обличчя замість ботокса

Відео: Обличчя

Йога для обличчяАсани з йоги для обличчя - кращий засіб від зморшок. Ці вправи більш ефективні в боротьбі з віковими змінами шкіри, ніж будь-які креми і навіть ботокс!

Зморшки на обличчі? Всі ми так хочемо уникнути цього! Але роки беруть своє і в якийсь момент нам вже здається, що допомогти зможе тільки ботокс або пластичний хірург. Так було раніше!

Йога для обличчя

Але з виникненням нового напрямку йоги для обличчя багато що змінилося. Йога для обличчя - це спеціальний комплекс вправ, розроблений нью-йоркським інструктором з йоги Аннеліз Хаген. Цей комплекс вправ розвиває різні групи м`язів обличчя, роблячи при цьому шкіру більш гладкою і молодий.

Відео: Йога для обличчя з Оленою Родичева. Заняття № 1

У цього напрями йоги вже багато послідовників, серед них є і знаменитості - Гвінет Пелтроу і Дженніфер Еністон, які в своєму віці виглядають приголомшливо. Основна мета вправ - «накачати» дрібні м`язи обличчя, які з віком стають в`ялими. Йога для обличчя

Йога для обличчя також знімає напругу з очей, розслабляє напружені м`язи губ, робить масаж чола і зміцнює носогубні м`язи.

Відео: Йога для обличчя з Оленою Родичева. Заняття № 12

Автор методики йоги для обличчя говорить, що щоденні тренування м`язів обличчя допомагають зробити шкіру більш пружною, запобігають вікова зміна овалу обличчя, а також зберігають гарний колір шкіри і дарують чудовий настрій.

Достатньо лише приділяти вправам йоги по 10 хвилин в день вранці або перед сном. Ще рекомендується під час вправ подумки ставити собі запитання: «Навіщо я це роблю?» І відповідати, налаштовуючись на позитивний лад.

Результат буде помітний вже через три тижні. Занадто добре, щоб бути правдою? Просто перевірте. Влаштовуйтеся зручніше перед дзеркалом і ... починайте гримасувати!

Йога для обличчяЙога для обличчяЙога для обличчя

Йога для обличчя: Пташеня

Зміцнює м`язи нижньої щелепи, шиї та плечей.
Закиньте голову назад. Натискаючи кінчиком язика на горбок вгорі неба, поверніть голову трохи ліворуч і витягніть шию. Потім поверніться направо. Зробіть 4 повтору для кожної сторони.

Йога для обличчя: Посмішка Сфінкса

Вправа допомагає позбутися від мімічних зморшок навколо рота.

Відео: Йога для обличчя з Оленою Родичева. Заняття № 2

Ваша мета - посміхнутися губами, що не задіюючи очі і інші м`язи обличчя. Підніміть куточки губ, намагаючись зберегти нейтральне вираз очей. Повторіть 3 або 4 рази.

Йога для обличчя: Джмелі прилетіли

Вправа тренує м`язи щік і губ, а також щелепи.Вдихніть через ніс і робите звук, як ніби ви жуєте. На видиху справляєте звук «ммм», видихаючи через ніс. Продовжуйте, поки вистачить дихання. Повторіть 4 рази.

Йога для обличчяЙога для обличчяЙога для обличчя

Йога для обличчя: Особа лева

Тренує м`язи обличчя, допомагає зняти напругу.

Відкрийте рот, висуньте язик і закотив очі. Тримайте 6о секунд. Вдихніть через ніс, стисніть кулаки і одночасно напружте всі м`язи обличчя. Видихніть через рот, висуньте язик, витріщивши очі, розтисніть руки. Повторіть 3 рази.

Йога для обличчя: Мерилін Монро

Вправа зміцнює м`язів губ.Витягніть шию вперед, покажіть повітряний поцілунок. Напружте м`язи обличчя і видувайте повітря. Повторіть 4 рази, потім притисніть до губ вказівний і середній пальці, злегка натисніть. Зробіть ще 4 повітряних поцілунку.

Йога для обличчя: Маріонетка

Розгладжує лінії між носом і губами.

Посміхніться, злегка натисніть кінчиками пальців на щоки по лінії між губами і носом. Підніміть пальцями щоки і напружуйте м`язи, так щоб пальцями відчути опір. Повторіть 20-30 разів.

Йога для обличчяЙога для обличчяЙога для обличчя

Йога для обличчя: Усміхнена рибка

Вправа зміцнює м`язи щік і губ.

Посміхніться, стиснувши губи і склавши їх бантиком. Витягніть губи вперед, а щоки втягуйте в себе. Замріть, дорахуйте до десяти. Повторіть вправу 5 разів.

Йога для обличчя: Здивуй мене

Ця вправа розгладить зморшки навколо брів і на лобі.

Широко розкрийте очі, наче дивуєтеся, спробують не морщити лоб. Зосередьтеся на точці перед вами протягом приблизно 5-10 секунд. Повторіть 4 рази.

Йога для обличчя: Луї Армстронг

Вправа названо по імені знаменитого Луї Армстронга - він так само смішно надував щоки, коли грав на трубі. Воно зміцнить м`язи щік.

Надійти щоки, потім «перекочуйте» повітря з однієї щоки в іншу і назад (поки вистачить повітря). Повторіть 3 рази.

Поділися в соц мережах: