Абсолютно безкоштовна дієта брудний

Відео: Дієта Малишевої

Змист

Світським життям цікавиться будь-яка жінка. І кожна з нас іноді задається питанням: як же знаменитостям вдається тримати себе в такій чудовій формі? Невже вони цілими днями спалюють жир у фітнес-центрах?

Ну, природно, що це не зовсім так. Для досягнення відмінних результатів без дієти не обійтися. І що б там зоряні особистості не говорили, певна система харчування є у кожній. Звичайно, все прекрасно знають таку відому телеведучу, як Ксенія Бородіна.

Безкоштовна дієта Бородіної

Безкоштовна дієта Бородіної

Справа все в тому, що Ксенія від природи схильна до повноти. Сама вона стверджує, що, скільки пам`ятає себе, все свідоме життя вона худне. Але ніколи бажаної фігури досягти її не вдавалося, незважаючи на те, що вона виснажувала постійно і всілякими дієтами. Після того, як в житті Ксенії сталася приємна подія - народження чудової донечки, її вага поповз ще більше вгору. І це стало останньою краплею. Ксюша вирішила щільно зайнятися питанням схуднення.

Безкоштовна дієта БородіноїБезкоштовна дієта Бородіної

Як схудла Бородіна (безкоштовно)

Всього за півроку Ксенію Бородіну вже ніхто не міг впізнати. Вона так сильно змінилася. Фігура знаменитої телеведучої нарешті стала ідеальною. Її мрія стала дійсністю. Дуже вже хотілося Ксюші справити незабутнє враження в День Святого Валентина на коханого чоловіка. Таким чином, Ксенія Бородіна скинула 12 кг. А зробила вона це за допомогою огіркової дієти. У цій статті ми розглянемо безкоштовну дієту Бородіної. Можливо, вона дозволить вам позбавитися від зайвої ваги і наблизити фігуру до ідеалу!
Безкоштовна дієта БородіноїБезкоштовна дієта Бородіної

Безкоштовна огіркова дієта Бородіної

Сніданок. Скибочку чорного хліба + 4 свіжі огірки.

Обід. Відварити овочі. (Іноді їх можна замінити на нежирне відварене м`ясо). Також потрібно з`їсти овочевий салат зі свіжих огірків.

Вечеря. 4 свіжі огірки + зелень + заправка з оливкової олії.

Відео: Ксенія Бородіна дієтаЗвичайно, безкоштовна дієта Бородіної досить складна, для того, щоб її дотримуватися потрібно проявити силу волі, але ефект не змусить себе довго чекати.

Існують і деякі умовності у такої системи харчування. Наприклад, в день необхідно випивати не менше 2 л рідини. Звичайно, через нестачу в такій їжі необхідних для організму речовин, потрібно приймати полівітаміни.

Безкоштовна дієта БородіноїБезкоштовна дієта Бородіної

Тривалість і протипоказання безкоштовної дієти БородіноїТривалість безкоштовної дієти Ксенії Бородіної становить 7 днів. ПЕРЕР повинен бути не менше 14 днів, під час яких теж потрібно виконувати деякі правила. Не можна вечеряти пізніше семи годин вечора, їсти жирну їжу, а також солодощі та борошняні вироби. Вживання алкоголю в ці дні також строго заборонено. Дотримуватися її потрібно дуже строго. Саме тоді буде видно результат. Щоб закріпити його, потрібно буде ще якийсь час дотримуватися строгих правил двотижневої перерви. Але будьте впевнені, що якщо ви будете дотримуватися дієти, ваша фігура скоро прийме нові привабливі форми.

Відео: Дієта Ксенії Бородіної

Безкоштовна дієта БородіноїБезкоштовна дієта Бородіної

У цій безкоштовної дієти Ксенії Бородіної існують протипоказання. Наприклад, людям, що страждають хворобами нирок, дотримуватися її не рекомендується, тому що навантаження на нирки - колосальна. Але ось обмін речовин, завдяки цій системі харчування, поліпшується дуже швидко. Та й схуднення відбувається досить стрімко. Всім відомо, що огірки ще й очищають наш організм. Тому, плюсів більше, ніж мінусів. Можна сміливо «сідати» на дієту Бородіної!

Безкоштовна дієта БородіноїБезкоштовна дієта Бородіної

Безкоштовна дієта Бородіної

Поділися в соц мережах: